Зачекайте

Loading...

: 20142

Про нас

В сучасному світі людині усе важче й важче обходитися без автомобіля. Автомобіль давно перестав бути розкішшю. За останні роки він став могутнішим, швидшим, безпечніший і дружелюбніший до людини, але що саме важливе – він став доступнішим. Ви вже придбали автомобіль або тільки збираєтеся зробити покупку, перед Вами стоїть нелегке завдання - навчитися ним керувати.

Керування автомобілем завжди пов'язане з певним ризиком - імовірність виникнення позаштатних ситуацій на дорозі дуже велика. Як керувати автомобілем, який раптово опинився на слизькій дорозі? Як поводитися у випадку поломки автомобіля або виникнення ДТП? Що робити, якщо Ви заглохли на переїзді, сил зіштовхнути машину немає й допомоги чекати нівідкіля? Зрештою, що в автомобіля під капотом?

Автошкола "Персей" готова з радістю допомогти Вам оволодіти цією наукою!

Наша школа проводить набір на курси водіїв автотранспортних засобів категорії "В".
Ми знаходимось за адресою: вул. Залізнична, 49 (район вокзалу).
Наша автошкола вже кілька років займається підготовкою водіїв транспортних засобів. Кваліфіковані й досвідчені викладачі якісно й доступно пояснять "Біблію" автомобілістів - Правила дорожнього руху. Досвідчені інтсруктори навчать Вас правильно сидіти за кермом автомобіля, вибирати безпечну швидкість руху, впевнених маневрів в умовах інтенсивного дорожнього руху.

Стиль роботи — максимальний обсяг інформації, викладений у доступній формі й комфортній для клієнта обстановці.

Одна із цілей автошколи "Персей" — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні ціни на навчання, а також зручну систему оплати.

Авторизація