Телефон+38 050 980 55 03+38 067 830 15 53

Адресавул. Залізнична, 49м. Івано-Франківськ

Зупинку заборонено

Знак 3.34 "Зупинку заборонено" забороняє зупинку і стоянку транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу).

Не поширюється дія знаку:

  1. на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами;

  2. за наявності під ним таблички 7.18 7.18 Крім осіб з інвалідністюна водіїв з інвалідністю, що керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком Розпізнавальний знак Інвалід «Водій з інвалідністю», на водіїв, які перевозять пасажирів з інвалідністю, за умови наявності документів, що підтверджують інвалідність пасажира (крім пасажирів з явними ознаками інвалідності);.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.

Дія знака поширюється лише на той бік дороги, на якому він встановлений.

Зона дії знака може бути зменшена табличкою 7.2.2 7.2.2 Зона дії на початку зони дії, а також установленням у кінці його зони дії дублюючого знака з табличкою 7.2.3 7.2.3 Зона дії.

Знак може застосовуватися разом з розміткою 1.4 , при цьому зона його дії визначається за довжиною лінії розмітки.